Konkurs „Rolniku, spisz się i wygrywaj”

 
konkurs200klOWfqWibGpC785HlXsKonkurs „Rolniku, spisz się i wygrywaj”. Pierwszych 100 rolników, którzy od 25 września do 10 października spiszą się przez Internet spirolny.gov.pl lub poprzez infolinię 22 729 99 99 czekają nagrody.  Wystarczy po spisaniu się przesłać zgłoszenie konkursowe na adres SekretariatUSGDK@stat.gov.pl.

Powszechny spis rolny 2020

 

spisrolny2020Od 1 września do 30 listopada 2020r. na terenie całego kraju rozpoczął się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy.  Każdy rolnik będzie mógł dokonać spisu również  w domu, na własnym urządzeniu mającym połączenie z Internetem. Wystarczy wejść na stronę http://spisrolny.gov.pl  i wypełnić elektroniczny formularz. Użytkownicy gospodarstw rolnych są zobowiązani do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi. W razie jakichkolwiek problemów można skontaktować się z infolinią statystyczną pod numerem: 22 279 99 99. Po połączeniu się z numerem i wybraniu „1” uruchamia się infolinia spisowa. Można również wybrać opcję „Spisz się przez telefon” i połączyć się z rachmistrzem w celu przeprowadzenia spisu przez telefon.

„Pamięć dla przyszłości” - Konkurs w 80 Rocznicę Zbrodni Katyńskiej

 

winieta konkursStowarzyszenie Parafiada zwraca się do Państwa – naszych partnerów w upamiętnianiu Ofiar Zbrodni Katyńskiej w ramach programu edukacyjnego „Katyń… Ocalić od zapomnienia” o wszelką możliwą pomoc w popularyzacji kolejnego przedsięwzięcia upowszechniającego wiedzę o zbrodni Katyńskiej wśród młodzieży.

Read more ...

Imieniny

Kalendarz

Komisariat SG Brzeźno

Wiadomości z regionu

Wyślij Widokówkę

koperta

logo eop 210