Warsztaty Artystyczne

Pod koniec stycznia rozpoczęły się warsztaty artystyczne pod przewodnictwem Pani Danusi w miejscowej bibliotece. Kilkanaście uczestniczek w różnym wieku rozpoczęło zabawę ze sznurkiem,  wełną,  wstążką i papierem. Od marca trwają zajęcia,  które są dofinansowane z Gminnego Funduszu AA. Powstały już piękne prace ozdób świątecznych takich jak koszyki,  zajączki,  kurki,  jajka czy motylki. Ostatnio Panie pracowały ze wstążką ozdabiając jajka. Rad udzielała gościnnie Pani Beata Fałek. Kursantki obecnie tworzą śliczne siatki,  torby. Zajęcia potrwają do końca kwietnia. Atmosfera jest wręcz rodzinna. Ciekawe co jeszcze Panie wymyślą?


Imieniny

Kalendarz

Wiadomości z regionu

  • Plaża to taka duża piaskownica, w której wielu dorosłych zapomina o podstawach dobrego wychowania. Jak zachować się na plaży? Co jest najbardziej irytujące w zachowaniu innych ludzi na plaży?
  • Plaże nudystów w Polsce mają się świetnie. Gdzie są? Praktycznie w każdym regionie kraju znajdziesz plażę nudystów, gdzie możesz swobodnie opalać się nago. Golasy jednak największy wybór mają nad morzem. Przygotowaliśmy listę TOP 10 plaż nudystów w Polsce wraz z mapą, jak dojechać na plażę.
  • Sporty wodne uprawiać można zarówno na otwartych jak i zamkniętych akwenach. Dawno już przestały nam wystarczać wakacje na leżaku przy basenie. Korzystamy z atrakcji organizowanych przez biura podróży ale i lokalnych przedsiębiorców. Jakich sportów wodnych warto spróbować? Które dadzą nam malownicze widoki, a które podniosą adrenalinę? Sprawdź TOP 12 sportów wodnych nie tylko dla odważnych.

Odwiedziny

Dzisiaj Dzisiaj 10
Wczoraj Wczoraj 34
W tygodniu W tygodniu 80
W miesiącu W miesiącu 979
Razem Razem 5180

Aktualne notowania