Informacja o możliwości składania wniosków

ewniosekplus

Od 15 marca rolnicy mogą składać wnioski o dopłaty bezpośrednie przez internet, za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Wnioski złożone przez aplikację eWniosekPlus nie wymagają potwierdzenia w postaci złożenia wniosku w formie papierowej. Więcej informacji na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/od-15-marca-startuje-ewniosekplus.html

 

 

 

Imieniny

Kalendarz

Wiadomości z regionu

  • Plaża to taka duża piaskownica, w której wielu dorosłych zapomina o podstawach dobrego wychowania. Jak zachować się na plaży? Co jest najbardziej irytujące w zachowaniu innych ludzi na plaży?
  • Plaże nudystów w Polsce mają się świetnie. Gdzie są? Praktycznie w każdym regionie kraju znajdziesz plażę nudystów, gdzie możesz swobodnie opalać się nago. Golasy jednak największy wybór mają nad morzem. Przygotowaliśmy listę TOP 10 plaż nudystów w Polsce wraz z mapą, jak dojechać na plażę.
  • Sporty wodne uprawiać można zarówno na otwartych jak i zamkniętych akwenach. Dawno już przestały nam wystarczać wakacje na leżaku przy basenie. Korzystamy z atrakcji organizowanych przez biura podróży ale i lokalnych przedsiębiorców. Jakich sportów wodnych warto spróbować? Które dadzą nam malownicze widoki, a które podniosą adrenalinę? Sprawdź TOP 12 sportów wodnych nie tylko dla odważnych.

Odwiedziny

Dzisiaj Dzisiaj 10
Wczoraj Wczoraj 34
W tygodniu W tygodniu 80
W miesiącu W miesiącu 979
Razem Razem 5180

Aktualne notowania