Pomoc dla Bartusia!

 

Uwaga!

KIERMASZ

Z ogromną radością pragnę zaprosić wszystkich w dniu 25.07.2021 roku na kiermasz połączony ze zbiórką pieniędzy na rzecz ośmiomiesięcznego  BARTUSIA Przychodzkiego synka niesamowitych rodziców Agnieszka Przychodzka , Łukasz Przychodzki z Sandomierza, chorującego na SMA1. 

Kiermasz odbędzie się na parkingu przed kościołem w Brzeźnie Szlacheckim.  

Dzięki uprzejmości Pana Sołtysa oraz Księdza Proboszcza Brzeźna Szlacheckiego,  będziecie mieli Państwo okazję nabyć tego dnia Śląskie oraz Litewskie słodkości,  swojskie ciasto,  rękodzieła z całej Polski oraz podarowane również przez lokalnych RĘKIDZIELNIKÓW.

 Będą również Kirillkowe i Bartusiowe gadżety.  Książki,  bajki, gry, bibeloty różnego rodzaju wszystko to by pomóc naszemu podopiecznemu przyśpieszyć zbiórkę pieniędzy na najdroższy lek Zolgensma- terapię genową. Brakuje jeszcze ponad 6,7 miliona złotych.  Walka jest ciężka,  dlatego jestem wdzięczna za każde wsparcie,  za każde okazane dobro i pomocną dłoń. Wierzę,  że w tym dniu przybędzie nam wiele z #9milionówserc  dla Bartusia oraz #KibiceBartka  nowe siły proszone na pokład. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Pozdrawiam serdecznie.  Będę czekać na Was w tym dniu-wolontariuszka Agata Chojnacka ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

1626691446828


 

Imieniny

Kalendarz

Komisariat SG Brzeźno

Wiadomości z regionu

Wyślij Widokówkę

koperta

logo eop 210