Program ,,Moja Woda"

 

moja wodaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłasza nabór do programu ,,Moja Woda”. Celem programu jest ochrona zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz wykorzystywanie zgromadzonej wody opadowej i roztopowej. Dofinansowanie obejmuje zakup, montaż, budowę i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości objętej przedsięwzięciem, takich jak:

Read more ...

Pomorski E - Bazarek

 

Kopia Kopia Kopia Pomorskie 1Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zachęca do kupowania żywności najwyższej jakości od lokalnych producentów. Pomorski e-bazarek to świeży pomysł na dostawę prosto od rolnika na nasz stół. Więcej informacji na http://podr.pl oraz http://pomorskibazarek.pl

Zmiana terminu składania oświadczeń!

 

zmiana terminu skladania oswiadczen kopia 678x381ARiMR informuje, że ze względu na trwający stan epidemi ulega zmianie termin na złożenie oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2020 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2019. Zgodnie z zapisami ustawy COVID-19, ze względu na zawieszenie końcowego terminu, podpisane oświadczenie potwierdzające brak zmian będzie można złożyć w terminie 15 dni kalendarzowych po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego (epidemii), ale nie później niż do ostatniego dnia składania wniosków o przyznanie płatności.

Imieniny

Kalendarz

Komisariat SG Brzeźno

Wiadomości z regionu

Wyślij Widokówkę

koperta

logo eop 210