Uwaga! Ważna Informacja!

 

infoWszelkie opłaty dla UG Lipnica można regulować u sołtysa. Petenci zobowiązani jednak są do zachowania bezpieczeństwa (usta i nos zakryte maseczką)


Sołtys Zdzisław Myszka

Uwaga Ważne!

uwaga ważneW związku z trwającym stanem epidemii przypominam o zachowaniu wszelkich środków ostrożności. W przestrzeni publicznej należy nosić maseczkę oraz zachować 2 metry odległości między osobami.

Sołtys Zdzisław Myszka

Uwaga! Wnioski przedłużone!

wnioski przedłużoneMinister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuję że w związku z trwającą epidemią termin składania wniosków został przedłużony do 15 czerwca 2020 r.

Imieniny

Kalendarz

Wiadomości z regionu

  • O upadku wartości takich jak ojczyzna i patriotyzm, o potwornym podziale sceny politycznej i dążeniu do prawdy mówił proboszcz parafii pw. św.. Katarzyny Aleksandryjskiej i Jana Chrzciciela w Bytowie Krzysztof Gąsecki.
  • Majówka 2020 w dobie koronawirusa będzie inna niż dotychczasowe majówki. Nie ma co liczyć na to, że hotele i pensjonaty zostaną otwarte na pierwszy, majowy weekend. Kolejny etap odmrażania gospodarki nastąpi po majówce. Co zatem wolno robić w tegoroczną majówkę? Czy wyjazd za miasto to dobry pomysł? Sprawdziliśmy, co nam wolno w świetle aktualnych zaleceń ministerstwa zdrowia i rządu?
  • Sukienki na studniówkę 2020 mogą być krótkie lub długie, wszystko zależy od upodobań. W tym roku nie ma zasady, która mówiłaby, że sukienka na studniówkę 2020 ma być maxi lub mini. Nie jest także powiedziane, że za sukienkę studniówkową trzeba zapłacić majątek. Tym bardziej, jeśli będzie to kreacja tylko na jedną noc. Bez problemu znajdziesz mnóstwo takich sukienek na studniówkę 2020 w każdym fasonie i kolorze. Zobacz, co jest akurat najmodniejsze i wybierz idealną sukienkę studniówkową dla siebie.

Wyślij Widokówkę

koperta

logo eop 210